refraktometry.eu

Nawilżacze powietrza DevatecConbest dysponuje ponad 30-letnim doświadczeniem w nawilżaniu powietrza. Wraz z firmą Devatec oferujemy pełną gamę profesjonalnych nawilżaczy powietrza. Doceniane za niezawodność i zaawansowaną technologię, nawilżacze powietrza Devatec są idealnym rozwiązaniem problemów związanych z nawilżaniem. 

Conbest od przeszło 20 lat jest wyłącznym dystrybutorem produktów Devatec w Polsce. Posiadamy unikalne doświadczenie w aplikacjach nawilżaczy Devatec. Posiadamy unikalne doświadczenie w aplikacjach nawilżaczy Devatec, oferujemy też pełne wsparcie projektowe, montażowe oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. 

Seria elektrycznych wytwornic pary przeznaczonych do instalacji klimatyzacyjnych lub zastosowań technologicznych. Produkowane w 13 wielkościach o wydajnościach od 5 do 100 kg/h. Grupując urządzenia w sekcje możemy uzyskać wydajność do 700 kg/h. Posiadamy stały magazyn urządzeń i podzespołów dzięki czemu część zamówień realizowana jest w trybie natychmiastowym. Nawilżacze ELECTROVAP ELMC gwarantują precyzyjne utrzymanie żądanej wilgotności. Produkowana przez nie para jest sterylnie czysta i wolna od stałych zanieczyszczeń mineralnych. Zoptymalizowany pobór wody a także rozbieralne cylindry parowe, zapewniają niskie koszty eksploatacji.

 

 

Laboratorium na dłoni czyli Refrakto-PolarymetrJedno urządzenie i dwa tory pomiarowe. Refrakcja, polaryzacja oraz skale pochodne wyliczane z obu parametrów. Wszystko w ciągu kilku sekund, bez dwukrotnego nakładania próbki.
Refrakto-polarymetry RePo.

 

Colosrtum czyli Siara

Refraktometr colostrum siara

Czy wiesz, że refraktometry PAL-1 mogą służyć do pomiaru siary (colostrum), zastępując kolostrometry? Są wodoszczelne, wytrzymałe, łatwe do utrzymania w czystości, a przy tym mieszczą się w kieszeni. Teraz posiadają pamięć 100 pomiarów (z data i czasem) i zbliżeniową transmisję danych NFC.
Refraktometry do siary.

Miernik Brix w jabłkach. Przyłóż i odczytaj - bez naruszania owocu !

_ Atago
 

Pomiar stężenia AdBlue

Stężenie AdBlue

Refraktometr przemysłowy do pomiaru stężenia płynu AdBlue. AdBlue to wysokiej czystości roztwór wodnego roztworu mocznika. Jest stosowany w branży motoryzacyjnej jako reduktor, umożliwiając spełnienie restrykcyjnych norm w zakresie emisji spalin w silnikach Diesla. Refraktometry do AdBlue, zwanego również jako Urea, pomagają efektywnej w produkcji i dystrybucji wysokiej jakości paliw.

Dlaczego Atago?

1. Jakość
Doskonała optyka oraz wysokiej jakości materiały kluczowych elementów.
2. Wsparcie
CONBEST współpracuje z ATAGO od 20 lat. Znamy się na tym !
3. Serwis
Autoryzowany serwis w Polsce.
Capture the light, measure the future !

_ Atago

 

Gniazdo ze stali SUS i podświetlany LCDATAGO wprowadza zmiany we wszystkich modelach refraktometrów PAL. Wszystkie mają już odczyt temperatury. Większość posiada już gniazdo ze stali nierdzewnej SUS. Dodatkowo mają podświetlany wyświetlacz LCD.

Najlepsze ceny

 Zapytaj o ceny oraz o dodatkowe korzyści.

Masz pytania?

 Refraktometry to nasza pasja!

Skontaktuj się

 +48 12 261 95 00
Pn-Pt, 8:00 do 16:00

Serwis w Polsce