refraktometry.eu

Nie ma takiej strony - 404

Błąd 404

Przepraszamy, nie można znaleźć strony, której szukasz. Prawdopodobnie nasz serwis został zaktualizowany.

Przejdź do strony głównej: www.refraktometry.eu

Conbest Sp. z o.o
Firma Inżyniersko-Handlowa

Wyłączny dystrybutor produktów ATAGO w Polsce:
30-733 Kraków
ul. Obrońców Modlina 16
tel: +48 12 261 95 00
www.e-refraktometry.pl

Conbest i ATAGO

Z firmą ATAGO współpracujemy od przeszło 25 lat. Jesteśmy jej przedstawicielem i wyłącznym dytrybutorem na terenie Polski. Conbest jest również autoryzowanym centrum serwisowym firmy ATAGO. Sprzedawane przez nas urządzenia obięte są opieką gwarancyjną i pogwarancyjną.

O nas ...

Firma Inżyniersko-Handlowa Conbest powstała 21 stycznia 1991 roku z inicjatywy absolwentów i pracowników Politechniki Krakowskiej.  Dzięki rzetelności, odpowiedzialności oraz profesjonalnej obsłudze handlowej i technicznej od początku istnienia firma zjednała sobie stałych Klientów.

 

Mapa

Nawilżacze powietrza DevatecConbest dysponuje ponad 30-letnim doświadczeniem w nawilżaniu powietrza. Wraz z firmą Devatec oferujemy pełną gamę profesjonalnych nawilżaczy powietrza. Doceniane za niezawodność i zaawansowaną technologię, nawilżacze powietrza Devatec są idealnym rozwiązaniem problemów związanych z nawilżaniem. 

Czytaj więcej...

Pompy dozujące sera

Pompy dozujace seraMoże nie wiecie, ale Conbest jest również autoryzowanym dystrybutorem pomp dozujących firmy sera. W ofercie można znaleźć pompy dozujące membranowe, membranowo-tłokowe, tłokowe i przerzutowe. Pompy sera można łatwo integrować z systemami automatyki. Najnowszym dzieckiem jest seria pomp iSTEP. Odłączany panel sterowania doskonale sprawdza się trudnych warunkach eksploatacyjnych. Do dokonaniu nastaw można do po prostu odpiąć i przechowywać bez narażenia na uszkodzenie.

Czytaj więcej...

 

Laboratorium na dłoni czyli Refrakto-PolarymetrJedno urządzenie i dwa tory pomiarowe. Refrakcja, polaryzacja oraz skale pochodne wyliczane z obu parametrów. Wszystko w ciągu kilku sekund, bez dwukrotnego nakładania próbki.
Refrakto-polarymetry RePo.

 

Colosrtum czyli Siara

Refraktometr colostrum siara

Czy wiesz, że refraktometry PAL-1 mogą służyć do pomiaru siary (colostrum), zastępując kolostrometry? Są wodoszczelne, wytrzymałe, łatwe do utrzymania w czystości, a przy tym mieszczą się w kieszeni. Teraz posiadają pamięć 100 pomiarów (z data i czasem) i zbliżeniową transmisję danych NFC.
Refraktometry do siary.

Miernik Brix w jabłkach. Przyłóż i odczytaj - bez naruszania owocu !

_ Atago
 

Pomiar stężenia AdBlue

Stężenie AdBlue

Refraktometr przemysłowy do pomiaru stężenia płynu AdBlue. AdBlue to wysokiej czystości roztwór wodnego roztworu mocznika. Jest stosowany w branży motoryzacyjnej jako reduktor, umożliwiając spełnienie restrykcyjnych norm w zakresie emisji spalin w silnikach Diesla. Refraktometry do AdBlue, zwanego również jako Urea, pomagają efektywnej w produkcji i dystrybucji wysokiej jakości paliw.

Dlaczego Atago?

1. Jakość
Doskonała optyka oraz wysokiej jakości materiały kluczowych elementów.
2. Wsparcie
CONBEST współpracuje z ATAGO od 20 lat. Znamy się na tym !
3. Serwis
Autoryzowany serwis w Polsce.
Capture the light, measure the future !

_ Atago

 

Gniazdo ze stali SUS i podświetlany LCDATAGO wprowadza zmiany we wszystkich modelach refraktometrów PAL. Wszystkie mają już odczyt temperatury. Większość posiada już gniazdo ze stali nierdzewnej SUS. Dodatkowo mają podświetlany wyświetlacz LCD.

Najlepsze ceny

 Zapytaj o ceny oraz o dodatkowe korzyści.

Masz pytania?

 Refraktometry to nasza pasja!

Skontaktuj się

 +48 12 261 95 00
Pn-Pt, 8:00 do 16:00

Serwis w Polsce