refraktometry.eu

Nawilżacze powietrza DevatecConbest dysponuje ponad 30-letnim doświadczeniem w nawilżaniu powietrza. Wraz z firmą Devatec oferujemy pełną gamę profesjonalnych nawilżaczy powietrza. Doceniane za niezawodność i zaawansowaną technologię, nawilżacze powietrza Devatec są idealnym rozwiązaniem problemów związanych z nawilżaniem. 

Czytaj więcej...

Pompy dozujące sera

Pompy dozujace seraMoże nie wiecie, ale Conbest jest również autoryzowanym dystrybutorem pomp dozujących firmy sera. W ofercie można znaleźć pompy dozujące membranowe, membranowo-tłokowe, tłokowe i przerzutowe. Pompy sera można łatwo integrować z systemami automatyki. Najnowszym dzieckiem jest seria pomp iSTEP. Odłączany panel sterowania doskonale sprawdza się trudnych warunkach eksploatacyjnych. Do dokonaniu nastaw można do po prostu odpiąć i przechowywać bez narażenia na uszkodzenie.

Czytaj więcej...

Nie ma takiej strony - 404

Błąd 404

Przepraszamy, nie można znaleźć strony, której szukasz. Prawdopodobnie nasz serwis został zaktualizowany.

Przejdź do strony głównej: www.refraktometry.eu

Gdzie kupić ?

Conbest Sp. z o.o
Firma Inżyniersko-Handlowa

Wyłączny dystrybutor produktów ATAGO w Polsce:
30-733 Kraków
ul. Obrońców Modlina 16
tel: +48 12 261 95 00
www.e-refraktometry.pl

Conbest i ATAGO

Z firmą ATAGO współpracujemy od przeszło 25 lat. Jesteśmy jej przedstawicielem i wyłącznym dytrybutorem na terenie Polski. Conbest jest również autoryzowanym centrum serwisowym firmy ATAGO. Sprzedawane przez nas urządzenia obięte są opieką gwarancyjną i pogwarancyjną.

O nas ...

Firma Inżyniersko-Handlowa Conbest powstała 21 stycznia 1991 roku z inicjatywy absolwentów i pracowników Politechniki Krakowskiej.  Dzięki rzetelności, odpowiedzialności oraz profesjonalnej obsłudze handlowej i technicznej od początku istnienia firma zjednała sobie stałych Klientów.

 

 

Laboratorium na dłoni czyli Refrakto-PolarymetrJedno urządzenie i dwa tory pomiarowe. Refrakcja, polaryzacja oraz skale pochodne wyliczane z obu parametrów. Wszystko w ciągu kilku sekund, bez dwukrotnego nakładania próbki.
Refrakto-polarymetry RePo.

 

Colosrtum czyli Siara

Refraktometr colostrum siara

Czy wiesz, że refraktometry PAL-1 mogą służyć do pomiaru siary (colostrum), zastępując kolostrometry? Są wodoszczelne, wytrzymałe, łatwe do utrzymania w czystości, a przy tym mieszczą się w kieszeni. Teraz posiadają pamięć 100 pomiarów (z data i czasem) i zbliżeniową transmisję danych NFC.
Refraktometry do siary.

Miernik Brix w jabłkach. Przyłóż i odczytaj - bez naruszania owocu !

_ Atago
 

Pomiar stężenia AdBlue

Stężenie AdBlue

Refraktometr przemysłowy do pomiaru stężenia płynu AdBlue. AdBlue to wysokiej czystości roztwór wodnego roztworu mocznika. Jest stosowany w branży motoryzacyjnej jako reduktor, umożliwiając spełnienie restrykcyjnych norm w zakresie emisji spalin w silnikach Diesla. Refraktometry do AdBlue, zwanego również jako Urea, pomagają efektywnej w produkcji i dystrybucji wysokiej jakości paliw.

 

Dla przemysłu

Ekonomiczne refraktometry przemysłowe CM-BASE. Start-up do pomiarów in-Line oraz automatyzacji procesów.

 

Zanurzeniowe

Refraktometry zanurzeniowe. Wystarczy zawiesić na krawędzi zbiornika by rejestrować wyniki lub sterować automatyką.

Dlaczego Atago?

1. Jakość
Doskonała optyka oraz wysokiej jakości materiały kluczowych elementów.
2. Wsparcie
CONBEST współpracuje z ATAGO od 20 lat. Znamy się na tym !
3. Serwis
Autoryzowany serwis w Polsce.
Capture the light, measure the future !

_ Atago

 

Polarymetr w kieszeniPolarymetr na dłoni? W ATAGO wszystko jest możliwe. Przenośny polarymetr automatyczny, pracuje bez rurek polarymetrycznych, do tego wykonuje pomiar w 7 sekund.

 

Do MioduRefraktometr cyfrowy PAL-22S do pomiaru zawartości wody w miodzie jest dostępny również z wersji z Bluetooth i programem na telefony Android.

 

PAL-HIKARiAbsolutna nowość ATAGO w pomiarach %Brix w jabłkach. Pomiar wgłębny bez naruszania skórki ! Zasada opiera się na badaniu stopnia absorpcji IR.
Więcej

 

Kwasowość


Jak mierzyć jednocześnie kwasowość i %Brix ?

 

Dla Baristów


Refraktometry dla baristów.

 

Gniazdo ze stali SUS i podświetlany LCDATAGO wprowadza zmiany we wszystkich modelach refraktometrów PAL. Wszystkie mają już odczyt temperatury. Większość posiada już gniazdo ze stali nierdzewnej SUS. Dodatkowo mają podświetlany wyświetlacz LCD.

 

Pomiar Brix podczerwienią


Bezinwazyjny pomiar Brix podczerwienią w jabłkach. Pomiar wgłębny bez naruszania owocu.

Glikol

Refraktometrami PAL i MASTER możesz mierzyć bezpośrednio temperaturę zamarzania glikolu.

 

Galeria

Dokładnie to, co kochają bariści. Pomiar %Brix, TDS, temperatury. Teraz pamięcią 100 pomiarów i transmisją zbliżeniową NFC. Aplikacja na telefony komórkowe do pobrania z GooglePlay.

Najlepsze ceny

 Zapytaj o ceny oraz o dodatkowe korzyści.

Masz pytania?

 Refraktometry to nasza pasja!

Skontaktuj się

 +48 12 261 95 00
Pn-Pt, 8:00 do 16:00

Serwis w Polsce

Loading ...